Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak konstruować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska i adresy mejl ludzi, których znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy do nich indywidualny http://www.fabianski.eu mejl od chwili Ciebie, jaki skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz co więcej wysłać je bezpośrednio do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na który patrzysz teraz, jednak śledzony do Ciebie, wskutek tego dostaniesz kredyt w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną i jak dużo prowizji dostaję do mnie?

Będziesz miał 24/7 dostęp do REAL TIME REPORTING na wszystkich wtłoczyć się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, a wszystkich aktywnych klientów, wespół spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane za pośrednictwem warstwę (1 do 5), zaś wszystkie poprzednie oraz istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz pył także informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak dlatego możesz posłać aż do nich e-mail zaś odkryć ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy plus dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), faktycznie dlatego możesz wyekspediować aż do nich e-mail i zapowiedzieć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą ekspresowo dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz obecnie zacząć budowę swojego serwisu.

Co to jest agenda „Zaproszenia” tudzież gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, spośród którymi miałeś aktualnie uprzednio kontakt. Możesz oraz nabywać opt-in listy e-mail w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy znosić Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej i długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, na skroś które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline prawdopodobnie być ważnym źródłem informacji w celu networkingu i konceptualizacji sposobów na intensyfikacja swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój całokształt składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie z wykorzystaniem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, gwoli których będziesz zarabiał prowizje w ciągu zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, przeto wiecznie masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę używać życia banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w ciągu każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają u nas zakupów.

Jak mogę wypracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję za każdą sprzedaż skierowaną za pomocą Twój link partnerski do 5 layers deep.

Jak nierzadko będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, u dołu warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną kwant wypłat. Najniższy ograniczony do minimum limit wypłaty, jaki możesz wyłowić owo $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za pośrednictwem Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, gdy Twoje bilans spełni wybrane za pomocą Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w środku pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego bądź PayPal.

Czy mogę przerobić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja w pobliżu lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska tudzież adresy mejl osób, które znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną wiadomość e-mail od chwili Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je wprost do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie podobny do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, tedy masz zadłużenie w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz sprawiać prowizje za zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, jeżeli Twoje saldo prowizji spełnia wybraną dzięki Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna liczba wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, jak saldo spełni wybrane minimum.