Gorące, zimne natomiast ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię oraz mówią „tak”.

Ale co się historia z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują rzeczywiście łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, natomiast http://www.idzkowski.pl potem zrezygnować?

Wiesz, że tracisz sporo pieniędzy, albowiem nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, dlatego twój kadra dosyć wiele rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel przypadkiem istnieć zrobić, iżby przeistoczyć te cenne wskazówki do płatnych procedur, jest dozwolone odszukać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje tylko po to, tak aby NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest przełożony sposób.

To wymaga różnych skryptów oraz wiedza gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, a nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby ulżyć Ci dać w zamian te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wyselekcjonować Ciebie powyżej konkurencję, z tej przyczyny działaj szybko.

Idź ponad wszystko, aby poczuli się komfortowo tudzież ruszyli do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą mać makeover, pomimo tego wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, podczas podczas gdy oni odzyskać, odnaleźć renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, lecz zwlekają z powodu strachu, przeto rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu natomiast o tym, gdy bardzo się cieszy, ponieważ uwielbia swój http://www.barej.pl nowy aparycja oraz żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie bądź w komputerze, które zostały zignorowane zaś są chwilowo uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, ażeby je obudzić jest dojść do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, natomiast następny przywołać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie lub tej procedurze http://www.seczkowski.pl, by ponownie rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna modus była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno w przyszłości miotać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, albo jest dozwolone trenować pracowników, ażeby przenieść wiele więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.