Niedobór pracowników prawdopodobnie być doskonałą wiadomością gwoli gospodarki

Niedobór pracowników przypadkiem istnieć doskonałą wiadomością dla gospodarki! Może, na odwrót może, firmy obudzą się a dostrzegą symptomatyczny wkład pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy oraz niszczą plus firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę plus tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu nim bankructwem, atoli to nie powstrzymało ich chciwych prezesów przed zgarnięciem sowitych premii.

Mamy ubytek pracowników, a firmy starają się przyjąć do pracy każdego, który jest chętny. Niektóre firmy, jak McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska biznes Loblaw zaś jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, kiedy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy rząd skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, iż stało się to niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, tudzież kobieta powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników przesądzony w pobliżu tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski znienacka wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu egzystować pewnym, jestem antagonistyczny opodatkowaniu zysków przy użyciu rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności odkąd zysków. To było w już sam raz. W międzyczasie moja małżonka natomiast ja robiliśmy kupowanie w sklepie Loblaw, tudzież pracownicy kontynuowali swoją doskonałą obsługę, opodal że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą scedować sobie sprawę, że pracownicy pierwszej linii są fundamentem firmy i dotyczyć ich dobrze, oraz nie kiedy trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników jak maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni a inni badacze znaleźli przemożny koalicja między zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy i ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest włość wiadomość: procedura pokazują, iż niektóre firmy przełamują model zaś traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo ale wręcz niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają zbliżający się trymestr jako nagrodę, w takim razie wykorzystują pracowników zaś fałszują wyniki w środku kolejny kwartał. Powtarzam: jestem przeciwny opodatkowaniu biznesu z wykorzystaniem rząd. Jednak popieram regulacja Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, kto został przyjęty przez Izbę oraz jest rozpatrywany z wykorzystaniem Senat, nawet jeśli być może być wyposażonym wręcz przeciwnie delikatny wpływ na wykup akcji. Firmy nie powinny demaskować miliardów na wykup akcji, w tym samym czasie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny opisywać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór być może obejmować efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni oraz podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu z wykorzystaniem pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo oraz nie powinno dostawać premii w ciągu pięciu lat od zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, kto zwiększa premie prezesów.

Zniknął ustrój kapitalistyczny interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proch odkrycie w 2019 roku tudzież zdecydował, iż maksymalizacja wartości gwoli akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta świadectwo z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, iż BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy a błyskawicznie je porzucił zaś wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w dalszym ciągu odchodzili odkąd tych frazesów.