Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby ciągnąć się swoją praktykę jak pokupny biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od chwili bólu do zysków w w dużej mierze krótszym czasie natomiast spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, zaś nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę podczas gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To obecnie nie jest nic bardziej błędnego praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz w tej chwili na swoje barki całej odpowiedzialności wewnątrz wytwarzanie przychodów. Możesz nadać czas wolny tudzież potem posiadać błogość ducha wiedząc, iż Twoja praktyka działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu z rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, by oblecieć jest przekształcić osobisty pracownicy w zespół marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od chwili silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest tylko menedżerami, oraz istnieje istotna różnica pomiędzy „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy osiągnąć pewne rzeczy, na przestrzeni gdy władza kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli tylko „zarządzasz” swoim zespołem, to masz na to samo „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz przywództwo oraz wizję, wówczas Twój agregat staje się słuszny z TWOIM celem.

Będą pożądać pracować gwoli Ciebie i wygrywać gwoli Ciebie pieniądze, gdyż wiedzą, dokąd zmierzasz natomiast chcą egzystować tego częścią, ponieważ owo wpłynie dodatkowo na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby dokonać zmiany swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami oraz pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma odwzorowanie i odpowiednio przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów zaś dochody.

Następnie, używają cierpliwości, ażeby trzymać się planu. Zamiast skakać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, aby ich odwzorowanie pracował gwoli nich a przynosił niezmienny ruczaj pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy wprawa ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu niż szczęśliwi, że mogą zapłacić wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, gdyż uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem zaś opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom zaś rodzinie.

Sekretem jest wariacja skupienia się na tym, tak dalece ta jedna modus jest czata dla Ciebie vs. jaka jest plus LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, pomimo tego niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca znowuż tudzież po raz kolejny oraz odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl i rodziny.

Jest to długoterminowy postęp staż na krzyż relacje, i nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego oraz drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przez chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak by dama wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy gros chirurgów, Twój olśniewający schemat biznesowy byłby:

Prawie w pełni prowadzony z wykorzystaniem Twój zespół
Zorganizowany zaś usystematyzowany
Wspaniałe pozycja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów tudzież przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym razie dwakroć większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący numer natomiast konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę natomiast elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który nagminnie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia zaś / czy też która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy większa część chirurgów, twoja obecna faktyczność wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają malutko życia nie mówiąc o swoją praktyką, bo czują się nie licząc kontrolą zaś martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów czy też pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, ponieważ nie wiedzą, gdy anulować swoje problemy. Nie wiedzą, gdy sprawić, tak aby ich praktyka pracowała w celu nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto włość informacja … jest dozwolone ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej oraz zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie przedstawić każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce od początku do końca to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, ażeby przekuć w czyn swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty odkąd stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu natomiast ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na postęp praktyki.